You are an abcteach Member, but you are logged in to the Free Site. To access all member features, log into the Member Site.
  How Much.... ? part II - fruit
How Much.... ? part II - fruit - large image
  1 of 3  
This How Much.... ? part II - fruit is perfect to practice addition skills. Your elementary grade students will love this How Much.... ? part II - fruit. Combine the prices of common items to practice addition skills.
= Member Site Document