Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image
PREMIUM

How Much…. ? part II – fruit

Overview
This How Much…. ? part II – fruit is perfect to practice addition skills. Your elementary grade students will love this How Much…. ? part II – fruit. Combine the prices of common items to practice addition skills.
Media PDF
Resource Tags

Similar Resources

Money (set 2) Math Game
PREMIUM

/ Money

Media Type PDF

U.S. Money- $5 dollar bill
PREMIUM

/ Money

Media Type PDF

Match the Money (USA currency) Cut and Paste
PREMIUM